• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-15214-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

امام جمعه اهواز:

شهرداری اهواز با تفاهم درصدد راهگشایی و حل مشکلات است

امام جمعه اهواز گفت: با توجه به شرایط رکود و وابستگی شهرداری به عوارض زمانی که منطق و کارگشایی نباشد کار سخت می شود اما با پشتیبانی استاندار خوزستان و معاونت عمرانی استانداری کارهای خوبی انجام شده است که پروژه روگذر شهید بندر در شهر اهواز یکی از این اقدامات بود.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در آیین افتتاح پل اصلی روگذر چند سطحی شهید بندر (چهار شیر) اهواز که امروز (24 خرداد ماه) برگزار شد، اظهار کرد: روز آخر ماه مبارک رمضان روز بسیار مبارک و فرصت مغتنمی برای تجدید عهد با حضرت پروردگار است.

وی افزود: اگر انسان دلش با بندگان خدا خوب باشد با خدا نیز رابطه خوبی خواهد داشت و امیدواریم در این روز ماه مبارک رمضان و در آستانه عید فطر عنایت الهی شامل حال ما باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به رضایتمندی مراجعین از شهردار اهواز تصریح کرد: با وجود اینکه شهرداری اهواز توان مالی ندارد اما برخورد منطقی با مراجعین دارد و با تفاهم درصدد راهگشایی و حل مشکلات بوده اند.

آیت الله موسوی جزایری عنوان کرد: جمهوری اسلامی نظام منطق و کارگشایی است. مگر باید کسی از آسمان نازل شود و این مسائل را ثابت کند. این موارد را باید خودمان ایجاد کنیم.

وی گفت: با توجه به شرایط رکود و وابستگی شهرداری به عوارض زمانی که منطق و کارگشایی نباشد کار سخت می شود اما با پشتیبانی استاندار خوزستان و معاونت عمرانی استانداری کارهای خوبی انجام شده است که پروژه روگذر شهید بندر در شهر اهواز یکی از این اقدامات بود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: همچنین بشارت داده شده است که حداکثر یک یا دو ماه دیگر پل ولایت در مسیر کوی رمضان به کوی نفت افتتاح خواهد شد. این پروژه بسیار عظیم است و برای انجام آن تپه های بزرگی که در مسیر بودند برداشته شدند.

آیت الله موسوی جزایری ادامه داد: برای اجرای پل ولایت یک پادگان در مسیر پروژه بود و چیزی که متعلق به نیروی های مسلح است قابل واگذاری نیست اما با تلاش سردار خادم سیدالشهدا مشکل رفع شد و کارها انجام شد.

وی گفت: همچنین استاندار خوزستان ایجاد جاده ای که در ادامه پل ششم قرار دارد و از یک طرف به جاده خرمشهر و از طرف دیگر به جاده ماهشهر متصل می شود و مانع ورود خودروهای باری به درون شهر خواهد شد را بشارت داده اند.

امام جمعه اهواز بیان کرد: به زودی 50 دستگاه اتوبوسی که از طریق وزارت کشور دریافت شده است نیز به ناوگان حمل و نقل شهری افزوده می شود. چندین پروژه دیگر نیز در حال انجام است و امیدوارم خداوند توفیقات انجام کارها را به ما عنایت کند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: