• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-12214-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان خبر داد:

انجام 60 ماموریت اطفای حریق در هورالعظیم در دو روز گذشته

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به آغاز مجدد عملیات اطفای حریق در بخش عراقی تالاب هورالعظیم گفت: تاکنون در مجموع 60 ماموریت اطفای حریق در بخش عراقی هورالعظیم انجام شده و در هر نوبت حدود چهار تن آب در نقاط دچار آتش‌سوزی آب‌ریزی شده است.

احمدرضا لاهیجان‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص آخرین وضعیت آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم اظهار کرد: عملیات اطفای حریق در بخش عراقی تالاب هورالعظیم  مجددا از روز پنجشنبه هفته گذشته با دو فروند بالگرد آب‌پاش آغاز شد و تا روز گذشته (جمعه) ادامه داشت.

وی ادامه داد: تاکنون در مجموع 60 ماموریت اطفای حریق در بخش عراقی هورالعظیم انجام شده و در هر نوبت حدود چهار تن آب در نقاط دچار آتش‌سوزی آب‌ریزی شده است.

لاهیجان‌زاده  اظهار کرد: آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم تا حدودی کاهش یافته است. عملیات اطفای حریق تاثیرگذار بوده و تا حدودی دودی که در شهرهای خوزستان انتشار می‌یابد را کنترل کرده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در خصوص ادامه عملیات اطفای حریق بیان کرد: باید ببینیم شرایط آتش‌سوزی چگونه است و بر اساس این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود که تا چه مدت عملیات اطفای حریق انجام شود و اینکه هواپیمای بزرگ آب‌پاش به عراق اعزام شود یا خیر.

لاهیجان‌زاده با اشاره به مطرح شدن احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم گفت: این موضوع را دستگاه‌های امنیتی و انتظامی دنبال می‌کنند و در حوزه سازمان حفاظت محیط زیست خوزستان نیست.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: