• چهارشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 909-1481-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/هفته نخست ليگ دسته يك فوتسال كشور/

سرمربي نفت اميديه:
مقابل گاز خوزستان بازي سختي در پيش داريم

سرمربي تيم فوتسال نفت اميديه درخصوص اولين ديدار تيمش برابر گاز خوزستان در ليگ دسته يك كشور، گفت: از آن‌جا كه هر دو تيم براي ليگ برتر بسته شده‌اند بازي سختي را در پيش داريم.

 

محمد فرحاني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان اظهاركرد: اين بازي جدال دو تيم خوزستاني است و اميدواريم از هر نظر خوب انجام شود و همه از آن لذت ببرند.

 

وي افزود: تيم ما اكنون پس از گذراندن اردوهاي تداركاتي و تمرينات با برنامه و مستمر و چند ديدار تداركاتي، آمادگي خوبي دارد.

 

سرمربي تيم نفت اميديه ادامه‌داد: ما تيم سال گذشته خود را حفظ كرديم به همين دليل نيازي نداشتيم كه زياد روي هماهنگ كردن بازيكنان وقت صرف كنيم. تنها دو بازيكن جديد به تركيب ما اضافه شده است.

 

وي خاطرنشان‌كرد: ‌بازي اول هميشه حساس بوده و هر دو تيم در اين ديدار به دنبال ارايه يك بازي خوب و در كنار آن كسب حداكثر امتياز هستند.

 

فرحاني اظهاركرد: ‌در خوزستان پتانسيل‌هاي زيادي وجود دارد و ما مستحق اين هستيم كه در ليگ برتر كشور دو، سه نماينده داشته باشيم.

 

وي تصريح‌كرد: بازيكنان خوزستاني از ساير تيم‌ها بسيار با تكنيك و با استعدادترند اما در ساير استان‌ها به بازيكنان خود بيشتر از ما بها مي‌دهند.

 

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي گاز خوزستان و نفت اميديه در هفته نخست رقابت‌هاي ليگ دسته يك فوتسال كشور فردا سوم آذرماه به ميزباني تيم گاز انجام مي‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: