• چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9012-6681-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رضا بوعذار مدال طلاي خود را به خانواده شهيد علي هاشمي تقديم كرد

رضا بوعذار نشان طلاي مسابقات آسيايي خود را به خانواده شهيد علي هاشمي تقديم كرد.

 

به گزارش خبرنگار بخش ورزشي ايسنا از خوزستان، در اين مراسم كه روز گذشته نهم اسفندماه برگزار شد، گرشاسبي مديركل ورزش و جوانان استان، كياني‌زاده معاون گرشاسبي، خيشكاران رييس هيات دو و ميداني استان و خانواده علي هاشمي حضور داشتند.

 

دونده خوزستاني با حضور در خانه شهيد هاشمي، مدال طلاي مسابقات آسيايي چين را كه بهمن ماه سال جاري در دوي 400 متر به دست آورده بود، به خانواده شهيد علي هاشمي تقديم كرد.

 

بوعذار با قدرداني از خانواده شهيد علي هاشمي، به پاس تقدير از رشادت‌هاي آن شهيد بزرگوار، نشان طلاي خود را بر گردن مادر آن شهيد انداخت و مادر شهيد هاشمي نيز يك جلد قرآن به همراه عكس آن شهيد را به بوعذار هديه داد.

 

همچنين در اين مراسم، بوعذار از زحمات رييس هيات دو و ميداني استان تشكر و قدرداني كرد.

 

از افتخارات بوعذار مي‌توان به كسب مدال نقره آسيايي اردن در سال 2007، مدال نقره جوانان آسيا در سال 2006، مدال برنز بازي‌هاي آسيايي چين در سال 2007، ‌طلا و نقره مسابقات آسيايي تهران در سال 2010، مدال نقره ستارگان آسيا در هند در سال 2011، مدال نقره جايزه بزرگ آسيايي تايلند در سال 2008، دو مدال برنز مسابقات غرب آسيا در حلب سوريه در سال 2011 و آخرين آن طلاي داخل سالن مسابقات آسيايي چين در سال جاري اشاره كرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: