• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-24573-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

سرپرست فرمانداری: در هویزه تخلفی گزارش نشده است

سرپرست فرمانداری هویزه با بیان این‌که حوزه‌های این شهرستان با نزدیک شدن به زمان شب شلوغ‌تر شده‌اند، گفت: تاکنون در هیچ شعبه‌ای هیچگونه تخلفی گزارش نشده است.

ناظم ثبوتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به استقبال پرشور مردم در انتخابات اظهار کرد: هرچه به شب نزدیک‌تر می‌شود، حوزه‌های اخذ رأی در شهرستان هویزه شلوغ‌تر می‌شوند. به نظر می‌رسد تا پایان زمان تمدید یعنی ساعت 22، تمام رأی‌دهندگان در این شهرستان رأی خود را به صندوق انداخته باشند؛ بنابراین نیاز به تمدید مجدد احساس نمی‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون نزدیک به 80 درصد از تعرفه‌ها مصرف شده‌اند، گفت: ممکن است تا پایان زمان رأی‌گیری تعرفه‌ها تمام شوند، اما هنوز در هیچ شعبه‌ای کمبود تعرفه اعلام نشده است. با این حال درخواست تعرفه جدید داده‌ایم.

سرپرست فرمانداری هویزه ادامه داد: شلوغی در حوزه‌ها به خودی خود سبب ایجاد بی‌نظمی‌هایی می‌شود اما تاکنون هیچ تخلفی در هیچکدام از حوزه‌ها گزارش نشده و تمام شعب در امنیت کامل به سر می‌برند.

ثبوتی عنوان کرد: در شهرستان هویزه 58 شعبه اخذ رأی، 51 صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و 58 صندوق برای انتخابات شورا مستقر شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: