• شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-27573-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس ستاد انتخابات خوزستان اعلام کرد:

خوزستان در انتخابات کمبود تعرفه نداشت

رییس ستاد انتخابات خوزستان گفت: بر اساس تمهیدات و پیش‌بینی‌هایی که پیش از آغاز انتخابات انجام داده بودیم، استان خوزستان هیچ کمبودی در بحث تعداد تعرفه‌ها نداشت.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد : انتخابات 29 اردیبهشت در سه هزار و 720 شعبه اخذ رای در استان برگزار شد که بر اساس این تعداد شعب و همچنین جمعیت واجدین شرایط رای در استان که بیش از سه میلیون و 200 هزار نفر اعلام شده بود، برای انتخابات ریاست جمهوری بیش از سه میلیون و 650 هزار تعرفه اخذ رای توزیع کردیم.

وی افزود: با توجه به این‌که میزان تعداد تعرفه‌ها بیشتر از تعداد واجدین شرایط بود، لذا اگر تمام واجدین شرایط در انتخابات شرکت می‌کردند، باز هم مشکلی در بحث میزان تعرفه‌ها پیش نمی‌آمد و استان خوزستان کمبودی در زمینه تعرفه‌ها نداشت.

حسین‌زاده تصریح کرد: ممکن است توزیع تعرفه در شعب مقداری با تاخیر انجام شده باشد اما هیچ کمبودی در بحث تعرفه‌ها در استان خوزستان وجود نداشت و طبق پیش‌بینی‌ها، 10 درصد بیشتر از جمعیت واجد شرایط برای استان درخواست تعرفه کرده بودیم.

رییس ستاد انتخابات خوزستان خاطرنشان کرد: کسانی که پشت درب شعب اخذ رای ماندند، بعد از ساعت 23 به داخل حوزه دعوت شدند و تا ساعت 24 که وقت قانونی انتخابات بود از آن‌ها رای‌گیری شد اما امکان شرکت در انتخابات برای کسانی که بعد از ساعت 24 در حوزه حضور داشتند، وجود نداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: