• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-6880-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

هیچ نوع حمایت مالی از کتاب "تصویرگران خوزستان" نشد

روز گذشته با حضور تنی چند از مسئولان و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر استان کتاب "تصویرگران خوزستان" رونمایی شد.

دبیر اجرایی کتاب تصویرگران خوزستان با بیان این که هیچ نوع حمایت مالی از سوی سازمان‌های دولتی برای چاپ این کتاب نداشته‌ایم گفت: امیدواریم با فروش کتاب تصویرگران خوزستان هزینه‌های انجام شده آن تامین شود.

فرزاد تامرادی در حاشیه برپایی آیین رونمایی کتاب تصویرگران خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا ـ منطقه خوزستان، اظهار کرد: این اولین کتاب تصویرگران خوزستان است که از خرداد ماه امسال کار جمع‌آوری آثار آن آغاز شد و بیش از 220 نفر ار تصویرگران خوزستانی از سراسر ایران برای حضور در این کتاب آثار خود را ارسال کردند.

وی افزود: پس از داوری آثار اسال شده به دبیرخانه جشنواره آثار 108نفر از تصویرگران برای حضور در این کتاب پذیرفته شد.

دبیر اجرایی کتاب تصویرگران خوزستان بیان کرد: این کتاب در دو زبان فارسی و انگلیسی و دارای 244 صفحه در قطع رحلی بزرگ به چاپ رسیده است.

تامرادی با اشاره به هیات داوران این کتاب اظهار کرد: منا آقایی، راحیل براتی و مریم کاکاییان اعضای هیات انتخاب آثار حضور یافته در کتاب تصویرگران خوزستان هستند.
وی تصریح کرد: متاسفانه این کتاب هیچ نوع حمایت مالی از سوی سازمان‌های دولتی نداشته است و دبیرخانه این کتاب را با تلاش خود چاپ کرده است و امیدواریم با فروش این کتاب هزینه‌های آن دریاید. 

دبیر اجرایی کتاب تصویرگران خوزستان اظهار کرد: این کتاب در نمایشگاه کتاب امسال در اهواز مجددا رونمایی می‌شود و به فروش خواهد رسید.

انتهای پیام