• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-11614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

دستگیری دو سوداگر مرگ در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری دو سوادگر مرگ و کشف 29 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد. 

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ سید محسن تقی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آبادان با کسب خبری مبنی بر فعالیت دو نفر از سوداگران مرگ که قصد جابجایی مواد مخدر از نوع تریاک از این شهرستان به اهواز را داشتند، بلافاصله موضوع را به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس شعبه مبارزه با مواد مخدر آبادان با اقدامات تخصصی محل اختفاء سوداگران مرگ را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات ضربتی هر دو متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آبادان با بیان اینکه در این خصوص یک دستگاه خودرو پژو 207 که با آن قصد جابجایی مواد مخدر را داشتند توقیف شد، افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 29 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، نیز کشف و ضبط شد.

تقی‌زاده در پایان ضمن اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، اظهار کرد: شهروندان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک در این زمینه موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام