• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-22114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

پیکر مامور شهید ناجا در آبادان تشییع شد

با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان، پیکر مامور شهید نیروی انتظامی امروز، پنج‌‌شنبه در آبادان تشییع شد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، پیکر مطهر شهید گروهبان یکم «میثم میرزایی» که اخیرا در درگیری با سوداگران مرگ در رودخانه بهمنشیر غرق شد و به شهادت رسید، پیش از ظهر امروز با حضور مردم و مسئولان از محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان به سمت میدان طیب تشییع شد.

 

عصر روز دوشنبه هفته جاری ( ۲۸ فروردین‌ماه) در راستای اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران کلانتری ۱۸ آبادان با همراهی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، به یکی از محله‌های شهرستان آبادان اعزام شدند که در حین عملیات یک سوداگر مرگ برای رهایی از دست ماموران به سمت رودخانه بهمنشیر فرار می‌کند.

 

گروهبان یکم شهید میثم میرزایی با شهامت اقدام به تعقیب متهم می‌کند، متهم پس از درگیری از موقعیت رودخانه برای فرار استفاده می‌کند که در نهایت تلاش شهید میرزایی برای دستگیری این سوداگر مرگ به سرانجام نرسید و این مامور وظیفه‌شناس در رودخانه بهمنشیر غرق شد.

 

پیکر مطهر این مامور وظیفه‌شناس که پیشتر به‌دلیل جزر و مد آب توسط گروه‌های غواص آتش نشانی، ارتش و نیروی دریابانی پیدا نشده بود، عصر روز چهار شنبه هفته جاری چند کیلومتر پائین‌تر از محل حادثه توسط اهالی یافت شد.

 

پیکر این شهید پس از تشییع به زادگاهش، کوهدشت در استان لرستان منتقل شد.


انتهای پیام