• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-17481-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال/

داربی خوزستان به سود شاگردان پورموسوی/ پیروزی ارزشمند نفت‌آبادان برابر سایپا

شاگردان پورموسوی در داربی فوتبال خوزستان برابر فولاد به پیروزی رسیدند و نفت آبادان تیم سایپا را از پیش رو برداشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، دیدار تیم های فولاد و استقلال خوزستان از ساعت 17:45 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد.

در این دیدار دو تیم مصمم و با انگیزه پا میدان گذاشتند. در ابتدا نیز استقلالی ها در دقیقه 22 با گل مهدی مومنی از فولاد پیش افتادند. این نیمه علی رغم این که دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند، با همان تک گل مومنی به پایان رسید.

در دقیقه 63 نیمه دوم نیز آلویس نانگ موفق شد، گل دوم استقلال خوزستان را به ثمر برساند. دو دقیقه بعد نیز ساسان انصاری دروازه استقلال را باز کرد تا بازی با هیجان بیشتری دنبال شود.

 این پایان کار نبود و حسن بیت سعید در دقیقه 81 برای استقلال خوزستان گلزنی کرد. دو تیم در ادامه نیز موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند که از هیچ کدام بهره نبردند. این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان پورموسوی به پایان رسید.

در حال حاضر استقلال خوزستان و فولاد به ترتیب در رده های هفتم و داوزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

همچنین نفت آبادان هم که در هفته های اخیر خوب نتیجه گرفته است، امروز میهان تیم سایپا بود که موفق شد با گل های رضا جبیره و زبیر نیک نفس حریف خود را شکست دهد. نفت آبادان در حال حاضر در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.


انتهای پیام