• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-17581-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

پورموسوی: خودم را سپر بلای تیم کرده‌ام/ فقط به عشق خوزستان و مردمش بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: برابر فولاد با حوصله بازی کردیم و کاملا بر جریان بازی مسلط بودیم.  

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، سیداکبر پورموسوی پس از پیروزی در داربی خوزستان، اظهار کرد: در ابتدا جا دارد بابت عدم حضورم در نشست خبری پیش از بازی عذرخواهی کنم. من به دلیل کسالتی که داشتم نتوانستم حضور پیدا کنم. همچنین باید به فوتبال خوزستان بابت این داربی خوب تبریک بگویم، چرا که این دیدار بدون حاشیه و خوب برگزار شد.  

وی ادامه داد: دو تیم بازی جوانمردانه‌ای ارائه دادند. همچنین باید تبریک ویژه‌ای به بازیکنان استقلال خوزستان بگویم که با قلبشان بازی می‌کنند. ما در طول بازی کاملا بر آن مسلط بودیم و با حوصله بازی کردیم.  

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در ادامه یک بار غفلت کردیم که یک گل هم خوردیم. این سه امتیاز برای ما خیلی خوب بود.  

وی ادامه داد: بازیکنانم گفته‌اند به عشق مردم خوزستان و نام خوزستان بازی‌های لیگ برتر و رقابت‌های آسیایی را ادامه می‌دهیم و از مسوولان بانک ملی خواهش می کنم که تیم را دریابند. شاید لیگ برتر به پایان رسیده است ولی هنوز بازی‌های آسیایی ادامه دارد و ما به صعود امید داریم.  

پورموسوی خاطرنشان کرد: در تیم ما نام و شخص ملاک نیست و تمام کارها به صورت گروهی انجام می‌شود. باید بگویم هنوز بلیط رفتن ما به بازی‌های آینده‌مان در رقابت‌های آسیایی تامین نشده و پای حرف‌هایی که زده‌ام، هستم. من خودم را سپر بلای تیم کرده ام و به کارهایم نیز اعتقاد دارم.

وی با بیان این که از مسوولان انتظار مساعدت داریم، عنوان کرد: هیات فوتبال در این مدت جهت تامین زمین مساعدت‌های زیادی به ما کرده است و امیدواریم مسئولان بانک ملی هم نسبت به تیم‌شان احساس مسوولیت کنند. من امشب آن‌قدر منتظر می‌مانم تا بتوانم با استاندار خوزستان ملاقات داشته باشم.


انتهای پیام