• جمعه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده انتظامی اهواز:

عامل شهادت مامور ناجای اهواز یک مالخر بود

فرمانده انتظامی اهواز با بیان اینکه عامل شهادت مامور ناجای اهواز در حادثه روز گذشته دستگیر شده است، گفت: قاتل یک مالخر بوده و در پروسه سرقت، کار خرید اموال مسروقه را انجام می داد.

سرهنگ محمد صفری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، با اشاره به شهادت یکی از ماموران کلانتری 15 اهواز حین انجام عملیات تعقیب و گریز یک باند سرقت در روز گذشته(31 فروردین ماه) اظهار کرد: این حادثه در عملیات پاکسازی نقاط آلوده رخ داد؛ به تبع در عملیاتهای اینچنین، خطرات و عوارضی نیز برای ماموریتهای ناجا متصور است و این بار، حین پاکسازی و دستگیری سارقان و مخلان نظم و امنیت، همکار ما سروان سعید طرفی به شهادت رسید.

وی افزود: بلافاصله پس از وقوع حادثه، تیمهایی جهت دستگیری عوامل این حادثه تشکیل شد و شخصا مدیریت این تیمها را بر عهده داشتم. در این عملیات، با حضور در محل مخفیگاه سارقان، کارهای عملیاتی و پلیسی و همچنین عملیاتهای میدانی انجام شد و سارقان دستگیر و به مراجع قضایی تحویال داده شدند.

صفری ادامه داد: این باند در خرید اموال مسروقه فعالیت می کرد و مصرف کننده اموال سرقتی بودند.

وی با بیان اینکه عامل شهادت مامور ناجای اهواز در حادثه روز گذشته دستگیر شده است، گفت: قاتل یک مالخر بوده و در پروسه سرقت، کار خرید اموال مسروقه را انجام می داد.

فرمانده انتظامی اهواز اظهار کرد: خون این شهید موجب شد که ناجا با انرژی و توان بیشتری در برقراری نظم تلاش کند و همکاران ما در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

وی افزود: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید طرفی پس از انجام تشرفات قانونی، در ابتدای هفته برگزار خواهد شد.


انتهای پیام