• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-17773-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

استاندار در حاشیه حضور در شعبه اخذ رای مسجد مهدی منتظر(عج):

روز انتخابات روز ثبات و امنیت پایدار برای ایران در عرصه بین‌المللی است

استاندار خوزستان با بیان اینکه امروز، روز ثبات و امنیت پایدار برای مملکت عزیز ایران در عرصه بین‌المللی است، گفت: رأی دادن در انتخابات رأی به جمهوریت و اسلامیت نظام است و رأی خود را با نیت یکپارچگی، وحدت و امنیت ملی به صندوق رأی می‌اندازم.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، دکتر غلام‌رضا شریعتی در حاشیه حضور در شعبه ثبت‌نام و اخذ رأی شماره 235 مسجد مهدی منتظر(عج) واقع در منطقه کیانپارس اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز، روز جشن ملی، وحدت ملی و همبستگی ملی و به هم رسیدن و نشان دادن اتحاد ملت، دولت و مملکت است.

 

وی ادامه داد: امروز، روز ثبات و امنیت پایدار برای مملکت عزیز ایران در عرصه بین‌المللی است و هرچه صندوق‌های رأی پررنگ‌تر و مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، پیام این وضعیت برای دنیا ثبات و امنیت پایدار بیشتر کشور ایران خواهد بود. این امر نشان می‌دهد که مردم‌سالاری دینی مدل مناسبی برای اداره جامعه و براساس جمهوریت و اسلامیت است.

 

استاندار خوزستان عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت هرچه بیشتر مردم در عرصه انتخابات مردم در سرنوشت خود بیشتر مداخله داشته باشند که تاکنون بارها و بارها این موضوع را ثابت کردند و امروز نیز ثابت خواهند کرد که هرچه از انقلاب می‌گذرد این اتحاد بین ملت و دولت بیشتر و بیشتر خواهد شد.

 

شریعتی با بیان اینکه امروز رأی خود را با نیت ثبات و امنیت کشور ایران به صندوق رأی می‌اندازم، گفت: رأی دادن در انتخابات رأی به جمهوریت و اسلامیت نظام است و رأی خود را با نیت یکپارچگی، وحدت و امنیت ملی به صندوق رأی می‌اندازم.

 

وی اظهار کرد: امروز درانتخابات بحث رقابت را داشتیم اما از فردا روز رفاقت و برادری را در پیش داریم و همه جناح‌ها و گروه‌ها باید در کنار هم برای اداره این جامعه تلاش کنند و همه سلایق باید در اداره جامعه نقش داشته باشند تا شاهد هم افزایی توان موجود در کشور باشیم و منویات مقام معظم رهبری و خواست مردم که اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، افزایش تولید ناخالص ملی و اشتغال برای جوانان است بیشتر محقق شود.

 

استاندار خوزستان ادامه داد: این امر با یک سلیقه و جناح محقق نمی‌شود؛ بنابراین همه باید برای آبادانی و عمران کشور دست به دست هم دهند.

 

شریعتی در رابطه با تعدد کاندیداهای شورای شهر اهواز نیز گفت: این مساله بسیار خوب است؛ چراکه افراد زیادی احساس مسئولیت کردند که بتوانند از توان خود در اداره شهر استفاده کنند و بنابراین موضوع بسیار خوبی است.


انتهای پیام