• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-19373-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

پس از را‌ی دادن در انتخابات؛

آیت‌الله جزایری: انتخابات مردم‌سالاری اسلامی را به نمایش گذاشته است

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: امروز در انتخابات، مردم‌سالاری اسلامی به نمایش گذاشته می‌شود زیرا در این نقطه از جهان بالاترین شکل مردم‌سالاری اسلامی بروز می‌کند.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌جزایری امروز، 29 اردیبهشت‌ماه پس از انداختن رای خود در صندوق، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب گفته است امروز روز جشن است؛ انتخابات جشن بزرگی است و ما این جشن را به مردم عزیز کشور تبریک می‌گوییم.

 

وی افزود: ما باید کاری کنیم که عزت، شوکت و قدرت از آنِ خدا، رسول (ص) و مومنین باشد و یکی از کارهایی که در این راستا می‌توانیم انجام دهیم، انتخابات است.

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: امروز مردم‌سالاری اسلامی به نمایش گذاشته می‌شود. در این نقطه از جهان بالاترین شکل مردم‌سالاری اسلامی بروز می‌کند.

 

موسوی‌جزایری ادامه داد: این شکل از مردم‌سالاری دینی مانند رویا برای بسیاری از کشورهای پیشرفته‌تر جهان و کشورهای همسایه است.

 

وی با بیان اینکه حضور پای صندوق‌های رای و رای دادن دارای اهمیت بسیار زیادی است و باعث مایوس کردن دشمن و افزایش عزت کشور می‌شود، عنوان کرد: با رای دادن سرنوشت خود را تعیین می‌کنیم و هر چه آرا بیشتر باشد، اقتدار جمهوری اسلامی ایران در سطح دنیا و منطقه بیشتر می‌شود.

 

نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطرنشان کرد: رای دادن دارای اهمیت بسیار زیادی است و در این زمینه در فرصت‌های باقی‌مانده از مردم در خوزستان درخواست می‌کنم که در هر شرایطی پای صندوق‌های رای بیایند و در انتخابات شرکت کنند.

 

وی با اشاره به این نکته که امروز روز وحدت است و امیدواریم با شیرینی و خوشی تمام شود، اظهار کرد: بر اساس اطلاعاتی که رسیده پیش‌بینی می‌کنیم، حضور مردم نسبت به دوره‌های قابل بیشتر است و شاهد افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات خواهیم بود.


انتهای پیام