• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-21214-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مهار آتش‌سوزی در انبار تجهیزات بیمارستان مهر اهواز

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش در انبار تجهیزات بیمارستان مهر خبر داد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی اهواز، امیر نجفی اظهار کرد: راس ساعت  2:55 بامداد امروز (26 تیرماه) با تماس تلفنی با سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اهواز خبر رخداد آتش‌سوزی در بیمارستان مهر اطلاع‌رسانی شد.

وی افزود: فرماندهی 125 بلادرنگ با توجه به این‌که در این ساعت بیماران در حال خواب و استراحت بودند، در یک اقدام پیشگیرانه کلیه ایستگاه‌ها را در حالت آماده‌باش قرار داده و تیم‌های اطفای حریق و امداد و نجات را از ایستگاه‌های همجوار به محل اعزام کرد و آتش‌نشانان با تمام امکانات در محل حاضر شدند.

نجفی ادامه داد: فرمانده تیم عملیاتی به محض ورود، کانون حریق را که انبار نگهداری ملزومات و کالا بود، تشخیص داده و با توجه به دود بسیار شدیدی که در حال انتقال به بخش‌ها بود، نیروها را به دو تیم تقسیم و همزمان با اجرای عملیات اطفای حریق با کمک سایر نیروهای آتش‌نشان کلیه نیروها و بیماران را به خارج از بخش‌ها و محوطه بیمارستان منتقل کردند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: این آتش‌سوزی پس از گذشت دو ساعت  بدون هیچ‌گونه تلفات جانی و با کمترین خسارت ممکن به اتمام رسید و پس از تخلیه دود و کنترل بخش‌ها توسط مدیران مناطق عملیاتی با کمک آتش‌نشانان و کادر بیمارستان، بیماران به بخش‌های خود منتقل شدند.

وی اظهار کرد: در این عملیات 9 دستگاه انواع خودروهای عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات به همراه 30 آتش‌نشان و مدیران مناطق چهارگانه عملیاتی حضور داشتند. علت حریق توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز  در دست بررسی است و متعاقبا اعلام می‌شود.


انتهای پیام