• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-1776-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

افتتاح 6 مدرسه در غیزانیه اهواز

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز با اشاره به راه‌اندازی شش مدرسه در بخش غیزانیه اهواز، گفت: هدف ما از راه‌اندازی این مدارس، انسداد مبادی بی‌سوادی و رعایت عدالت آموزشی است.

نورعلی رئیسی‌خو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: شش مدرسه برای دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم در بخش غیزانیه راه‌اندازی شده است. با توجه به کمبود فضای آموزشی که در بخش غیزانیه شاهد آن هستیم و در راستای عدالت آموزشی و با هدف انسداد مبادی بی‌سوادی در سال تحصیلی جدید، این شش مدرسه راه‌اندازی شدند.

وی افزود: در روستای برومی دبیرستان دخترانه دوره دوم، در روستای مشرحات دبیرستان پسرانه دوره دوم، در روستای ایستگاه خسروی دبیرستان پسرانه دوره دوم، در روستای عرب راشد دبیرستان پسرانه دوره اول و در روستای عوده دبیرستان دخترانه دوره اول افتتاح شدند. همچنین در روستای حمیره دانش‌آموزان دختر بازمانده از تحصیل در دبیرستان دوره اول آن روستا جذب و مشغول تحصیل شدند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز گفت: در بخش غیزانیه در مجموع هشت فضای آموزشی وجود دارد که به تعمیر و بازسازی کامل نیاز دارند. آموزش و پرورش غیزانیه از کمبود شدید امکانات رنج می‌برد. سال گذشته با کمک خیرین مدرسه‌ساز 33 مدرسه توسط سازمان نوسازی مدارس در غیزانیه ساخته شده است و از این بایت از سازمان نوسازی مدارس تشکر می‌کنیم اما امسال هنوز اعتباری برای خرید تجهیزات برای مدارس غیزانیه در نظر گرفته نشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: