• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-7474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

لغو 2 پرواز فرودگاه آبادان در پی گرد‌وغبار/احتمال لغو سایر پروازهامعاون فرودگاه آبادان با اشاره به وقوع پدیده گرد و غبار، گفت: در حال حاضر دید در فرودگاه آبادان 200 متر است و اگر شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند، احتمال لغو سایر پروازهای ورودی و خروجی به آبادان وجود دارد.
 
احسان الواری نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: امروز تاکنون دو پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه آبادان به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار کنسل شده و در خصوص سایر پروازها با توجه به آنکه زمان آن‌ها فرا نرسیده، هیچ تصمیمی گرفته نشده است.
 
وی افزود: تاکنون فقط پرواز شماره 7105 هواپیمایی کیش ایر در ساعت 8.20 دقیقه از تهران به مقصد آبادان و پرواز شماره 7104 از آبادان به مقصد تهران به دلیل شرایط نامناسب جوی و وجود پدیده گرد و غبار لغو شده است.
 
الواری نژاد با بیان این‌که در حال حاضر دید در فرودگاه آبادان 200 متر است، تصریح کرد: برای پرواز در فرودگاه آبادان به دید حدود 2هزار متر نیاز است و اگر شرایط به همین شکل ادامه پیدا کند، احتمال لغو سایر پروازهای ورودی و خروجی به آبادان وجود دارد.
 
معاون فرودگاه آبادان خاطرنشان کرد: براساس پیش بینی‌های هواشناسی وضعیت تا عصر امروز به همین شکل ادامه دارد اما شرکت‌های هواپیمایی تاکنون درباره سایر پروازها هیچ تصمیمی اتخاذ نکرده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: