• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-2276-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

توضیح شرکت توزیع برق درباره خاموشی‌های امروز اهواز


مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز گفت : خاموشی‌های امروز برخی از مناطق اهواز با برنامه بوده و این خاموشی‌ها هیچ ارتباطی با وقوع پدیده ریزگردها ندارد.
 
حسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: شرکت توزیع برق اهواز در راستای تقویت و پایداری شبکه و اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز مشکل در فصل زمستان و در زمان بارش‌ها، خاموشی‌های با برنامه‌ای را در ساعت‌های اولیه صبح اعمال می‌کند.
 
وی افزود: در این زمینه امروز نیز در برخی از مناطق خاموشی‌های با برنامه‌ای اعمال شد که این خاموشی‌ها در ساعات اولیه صبح همزمان با وقوع پدیده گردو غبار بود. این خاموشی‌ها در مناطق اهواز در ساعت 9 صبح به پایان رسید و مناطق برقدار شدند.
 
مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز تصریح کرد: خاموشی‌های امروز برخی از مناطق اهواز با برنامه بوده و این خاموشی‌ها هیچ ارتباطی با پدیده ریزگردها ندارد.
 
کریمی عنوان کرد: بحران 8بهمن ماه سال گذشته یک پدیده زیست محیطی با منشاء داخلی بود که شبکه برق را متاثر از خود کرد و با همزمان شدن با مه و رطوبت بالا باعث قطعی شبکه برق اهواز شد.
 
وی خاطرنشان کرد: همچنین امروز در ساعت 10.45 دقیقه صبح در منطقه پادادشهر اهواز یک خودرو به شبکه فشار ضعیف برق برخورد کرد و باعث شد تا برق در برخی از نقاط این منطقه برای ساعاتی قطع شود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: