• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-8881-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان: بازی درگیرانه‌ای با نیروی‌ زمینی داشتیم

سرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان گفت: بازی درگیرانه‌ای با تیم نیروی زمینی داشتیم و تا پایان مسابقه کسی نمی‌توانست برنده بازی را حدس بزند.

غفور کامروا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص شکست تیمش در هفته پنجم لیگ برتر کشور مقابل نیروی زمینی، اظهارکرد: این بازی واقعا فیزیکی و درگیرانه بود و تا پایان مسابقه کسی نمی‌توانست برنده بازی را حدس بزند. این دیدار تا سه دقیقه پایانی مسابقه کاملا پایاپای پیش می‌رفت ولی پس از آن بازیکنانم با توجه به فشاری که روی آن‌ها بود و خسته شده بودند، در دو سه مورد اشتباه کردند و متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

وی بااشاره یه بهتر شدن وضعیت تیمش در بخش دفاع نسبت به بازی گذشته، عنوان کرد:‌ هفته گذشته برابر نماینده تبریز در کار دفاعی عملکرد خوبی نداشتیم ولی به نظرم مقابل نیروی زمینی در این بخش بهتر شده بودیم. امیدوارم بازی به بازی در بخش دفاعی و دیگر بخش ‌ها بهتر ظاهر شویم. به هر حال ما پیش از آغاز لیگ برتر بازی تدارکاتی نداشتیم و همین موضوع در عملکردمان تاثیرگذار است.

سرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان با بیان این‌که امیدوارم در دور برگشت عملکرد بهتری از خودمان به نشان بگذاریم، گفت: چهار تیم بالای جدول بسیار قوی هستند و واقعا خیلی هزینه کرده‌اند. این تیم‌ها بازیکنان ایرانی شاخص و خارجی خوبی را جذب کرده‌اند ولی ما در ترکیب‌مان از هفت ورزشکار بومی و پنج ورزشکار سرباز بهره می‌بریم، البته شک نکنید که پدافند رعد خوزستان هم در ادامه به نتایج خوبی دست پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص دیدار این هفته تیمش برابر مهرام تهران، عنوان کرد: مهرام تیم بسیار خوبی است و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که نتیجه قابل قبولی کسب کنیم. با توجه به بازی سنگینی که مقابل نیروی زمینی داشتیم، این هفته انجام تمرینات سبک در دستور کارمان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: