• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-9381-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

استاد تمام دانشگاه شهید چمران رییس بنیاد نخبگان استان تهران شد

طی حکمی از سوی دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان، دکتر علیرضا زراسوندی، رییس بنیاد نخبگان استان خوزستان با حفظ سمت به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان تهران منصوب شد. 

به گزارش خبرنگار ایسنا -  منطقه خوزستان، در این حکم آمده است:

«جناب آقای دکتر علیرضا زراسوندی 

نظر به ضرورت تعهد و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان تهران و ایجاد و تقویت هم‌فکری و همکاری میان نخبگان و مسوولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان رییس بنیاد نخبگان استان تهران منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال، در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین‌نامه تاسیس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هیات امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت آنان با استفاده بهینه از توانمندی‌های گسترده و ارزشمند استان همت گمارید. 

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسوولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

شایان ذکر است بدین وسیله از زحمات جناب آقای دکتر یدالله اردوخانی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسوولیت، کمال تشکر به عمل می‌آید.

سورنا ستاری 
معاون علمی و فناوری رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان»

به گزارش ایسنا، علیرضا زراسوندی استاد تمام زمین‌شناسی اقتصادی و مسوول مرکز پژوهشی منطقه‌ای ریزگردها در دانشگاه شهید چمران اهواز، زمین‌شناس برتر کشور و مدیر نمونه و برتر پژوهشی است که به مدت سه سال است که مسوولیت ریاست بنیاد نخبگان استان خوزستان را بر عهده‌ دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: