• یکشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-12614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ماجرای سرگردانی 150 زائر فسایی در مرز شلمچه

مسئول کمیته اسکان، تغذیه و مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین خرمشهر از سرگردانی 150 زائر فسایی در مرز شلمچه به دلیل نرسیدن ویزا و گذرنامه‌هایشان از سوی دفتر زیارتی مربوطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، مکی یازعی در حاشیه بازدید از مواکب مستقر در مرز شلمچه، عنوان کرد: 150 زائر اربعین حسینی به دلیل نبود ویزا و گذرنامه‌هایشان از یک هفته پیش در مرز شلمچه سرگردان مانده‌اند.

وی افزود: این زائرین گذرنامه‌های خود را به یک دفتر مسافرتی در شهرستان فسا از توابع استان فارس تحویل داده بودند تا آن دفتر برایشان ویزای اربعین صادر کند. متاسفانه تاکنون ویزا و گذرنامه این زائرین به دست آنها نرسیده و زائرین امکان عبور از مرز را ندارند. این زائران در این مدت موقتا در مرز شلمچه و در مواکب موقعیت آبادان اسکان داده شده‌اند.
 
یازعی اظهار کرد: از این 150 زائر به ازای هر نفر مبلغ پنج میلیون و 500 هزار ریال توسط دفتر مسافرتی دریافت شده است ولی متاسفانه  تاکنون ویزا و گذرنامه‌های این زوار تحویل آنان نشده است.

وی با اشاره به تماس‌های مکرر زائرین با مدیر دفتر، گفت: متاسفانه در تماس‌های گرفته شده از سوی این زائرین، مدیر دفتر به آنها تنها وعده‌های دروغین داده است.

مسئول کمیته اسکان، تغذیه و مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین خرمشهرافزود : همچنین اکنون برقراری ارتباط با این فرد برای زائران مقدور نیست و نمی‌توانند پیگیر موقعیت مکانی وی بشوند. ضمن اینکه این فرد تلفن همراه خود را خاموش کرده و دیگر پاسخگوی این زوار نیست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: