• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-5176-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اهواز ابراز امیدواری کرد؛

احداث بیمارستان تخصصی فرهنگیان در خوزستان

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درمانگاه فرهنگیان خوزستان با ارائه خدمات درمانی و بهداشتی پیشرفته، رضایتمندی را در میان فرهنگیان خوزستان افزایش می‌دهد، گفت: امیدوارم در آینده شاهد احداث یك بیمارستان تخصصی در شان و منزلت این قشر زحمتكش استان باشیم.

جواد كاظم‌نسب‌الباجی در حاشیه بازدید از درمانگاه فرهنگیان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: باعث مسرت و خوشحالی است كه چنین درمانگاه مجهز و پیشرفته‌ای از نظر بهداشتی و درمانی برای فرهنگیان خوزستان احداث شده است.

وی با اشاره به اینكه ارائه خدمات این درمانگاه موجب افزایش رضایتمندی فرهنگیان در خوزستان می‌شود، افزود: امیدوارم در آینده شاهد احداث یك بیمارستان تخصصی در شان و منزلت این قشر زحمتكش استان باشیم، خوزستان استانی است كه از تمام ظرفیت‌هایش برای خدمت به كشور استفاده كرده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه خوزستان باید در تمام زمینه‌ها به صورت خاص مورد توجه قرار بگیرد، گفت: امیدواریم در آینده شاهد این باشیم كه هیچ مدرسه‌ای در استان بدون معلم و امكانات آموزشی نباشد تا حق فرزندان خوزستان در این حوزه ادا شود.

الباجی خاطرنشان‌کرد: مردم خوزستان سال‌ها است كه در جبهه‌های جنگ، فرهنگ و اقتصاد در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و در حال حاضر هم شاهد این هستیم كه تمام شیعیان از استان خوزستان به عنوان دروازه تشیع، به عتبات عالیات مشرف می‌شوند؛ از این رو باید پتانسیل‌های خوزستان به خوبی دیده شود و مركزنشینان به مردم این استان به صورت ویژه توجه كنند.

وی با اشاره به جذب بیش از دو هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی به عنوان مربی پیش‌دبستانی در آموزش و پرورش و تاثیر این کار در حل معضل بیکاری در استان، گفت: جذب نیرو در آموزش و پرورش سبب ایجاد انگیزه و خوشحالی در میان فارغ التحصیلان جویای كار در استان شده و تا حدی معضل بیكاری در خوزستان را برطرف كرده است. این رویه باید در سایر دستگاه‌ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد تا بتوانیم مشكل جوانان بیكار خورستانی را حل كنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: