• جمعه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-19914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول کمیته مشارکت های مردمی ، اسکان و تغذیه ستاد اربعین مستقر در مرز شلمچه:

زائران برای تحویل وسایل گمشده ستاد عتبات عالیات در مرز شلمچه مراجعه کنند

مسئول کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین مستقر در مرز شلمچه گفت: افرادی که ساک و یا کوله پستی خود را گم کرده اند می توانند با مراجعه به ستاد عتبات عالیات مستقر در مرز شلمچه وسایل خود را شناسایی کرده و تحویل بگیرند.

مکی یازعی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: تعداد زیادی ساک و کوله پشتی به ستاد عتبات عالیات مستقر در مرز شلمچه تحویل شده است که مشخصات مالکین این ها مشخص نیست. این کوله پشتیها و ساکهای جامانده زائران ابتدا توسط نیروی ویژه چک و خنثی شده و سپس به این کمیته تحویل داده می شوند.

وی افزود: افرادی که ساک و یا کوله پستی خود را گم کرده اند می توانند با مراجعه به ستاد عتبات عالیات مستقر در مرز شلمچه وسایل خود را شناسایی کرده و تحویل بگیرند. همچنین زائران می توانند با شماره ۰۹۱۲۲۱۲۲۹۸۱جهت هماهنگیهای لازم برای دریافت لوازم خود اقدام کنند.  

یازعی تصریح کرد: زائران برای جلوگیری از گم شدن وسایل خود در بازگشت از سفر، مشخصات و شماره تماس خود را در ساکها و کوله پشتی همراه خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه هیچ کمیته ای برای رسیدگی به اشیا و وسایل گمشده زائران در مرز شلمچه ایجاد نشده است، گفت: کمیته مشارکتهای مردمی به صورت خودجوش اقدام به جمع آوری و تحویل این ساکها و کوله پشتیها کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: