• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-3680-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

«راوی» مالی مجاز شد

گفت‌و‌گوی طولانی محمد مالی با محمدكاظم حاج‌سردار، روزنامه‌نگار با سابقه خوزستانی، كه بیش از نیم قرن فعالیت مستمر مطبوعاتی حرفه ‌ای داشته است در قالب كتابی با ٩ فصل و ١٦٧ صفحه با نام «راوی» مجوز انتشار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، كه عشق آسان نمود اول، كوچ، اهواز قدیم، مكتب جنوب، خطر و خبر، در اندیشه فردا، تیغ سیاست، خانه و خانواده و آغاز و انجام راهی دشوار فصول نُه‌گانه كتاب راوی به كوشش محمد مالی را تشكیل می‌دهند. 

محمد كاظم حاج‌سردار متولد ١٣٢٤ قدیمی‌ترین روزنامه‌نگار جنوب كشور با بیش از نیم قرن فعالیت مستمر حرفه‌ای رسانه‌ای است. او این روزها نیز با همان انگیزه و علاقه روزهای آغازین به فعالیت خبری در روزنامه نور خوزستان مشغول به کار است. 

قدیمی‌ترین ستون مطبوعات استان به نام "راوی" به خامه قلم حاج‌سردار هنوز هم در روزنامه نور منتشر می‌شود. گفتنی است این كتاب نخستین تجربه در نوع خود و در قالب بیوگرافی یک روزنامه‌نگار جنوبی است كه به زیور تبع آراسته شده است. 

بسیاری از ناگفته‌های حوزه سیاست پس از انقلاب، زیرپوست فعالیت‌های رسانه‌ای، مافیای اقتصاد و حرف‌های دل مردم استان را می‌توانید در این كتاب بخوانید. 

محمد مالی نیز از روزنامه‌نگاران خوزستانی و صاحب مقام‌های برتر در جشنواره‌های مطبوعاتی كشوری است. به گفته مالی، این كتاب حاصل نزدیک به ٨٠ ساعت گفت‌وگو است كه در طول سه سال به سرانجام رسیده است و به گونه‌ای ژورنالیستی و با استفاده از عناصر این حرفه و به شكلی گزارشی زندگی محمد كاظم حاج‌سردار به تحریر درآمده است. 

نکته آخر این که طی هفته‌های آینده مراسم رونمایی از كتاب راوی با حضور مسئولان استانی و كشوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: