• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-23481-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

حیدری خبر داد: انعقاد تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش در جهت پیشگیری از اعتیاد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به دستور وزیر ورزش و جوانان جهت پیشگیری از معضل اعتیاد، به زودی در این زمینه تفاهم‌نامه‌ همکاری با آموزش و پرورش استان منعقد خواهیم کرد.

افشین حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به حضورخود در جلسه امروز (چهارشنبه) شواری مبارزه با مواد مخدر استان، اظهارکرد: با توجه به دستور وزیر محترم ورزش و جوانان جهت پیشگیری از معضل اعتیاد و با توجه به آماری که در این زمینه در استان خوزستان وجود دارد، به زودی در این زمینه  تفاهم‌نامه‌ همکاری  با آموزش و پرورش استان منعقد خواهیم کرد.

وی بیان کرد: طبق این تفاهم‌نامه، تمام اماکن در اختیار اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، در تمامی شهرستان‌ها به صورت رایگان از ساعت 8 تا 10 صبح در اختیار آموزش و پرورش قرار داده خواهد شد تا دانش‌آموزان از این اماکن بهره ببرند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این موضوع و با تاکید ورزیر ورزش، ما نیز به این موضوع ورود کردیم تا بتوانیم در کاهش این آسیب اجتماعی نقش داشته باشیم. همه در رفع چنین معضلاتی وظیفه اجتماعی داریم و ورزش و جوانان خوزستان نیز تلاش می‌کند که به خوبی در این زمینه انجام وظیفه کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: