• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-28381-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

توضیح هیات خوزستان درباره عدم بازگشت جودوکار تیم‌ملی به کشور

دبیر هیات جودو خوزستان با اشاره عدم بازگشت محمد رشنونژاد، ملی‌پوش خوزستانی پس از پایان رقابت های گرند پری هلند به کشور، گفت: هنوز پناهندگی او قطعی نیست و امیدواریم که به ایران برگردد.

محمد مهرافشار در گفت و گو با ایسنا - منطقه خوزستان، درخصوص عدم بازگشت رشنونژاد همراه با تیم ملی به ایران، اظهارکرد: روز گذشته (دوشنبه) فدراسیون با ما تماس گرفت و شماره تلفنی از خانواده رشنونژاد را خواست که وقتی  دلیل را پرسیدیم گفتند که او پس از پایان رقابت های گرند پری هلند، همراه با تیم ملی به ایران برنگشته است.

وی بیان کرد: گویا رشنونژاد در سالن مسابقات با دو فرد ناشناس در ارتباط بوده که یکی از این افراد، جودوکار قدیمی ایران بوده که در گذشته از کشور رفته است. وقتی که تیم ملی  در کشور هلند برای خرید به بازار می رود، رشنونژاد در حین خرید ناپدید می شود و دیگر به هتل بر نمی گردد.

دبیر هیات جودو خوزستان گفت: اعضای تیم ملی به ایران برگشته اند ولی آقای رودکی، سرپرست تیم ایران در هلند مانده است و همراه با سفارت ایران در این کشور به دنبال پیدا کردن رشنونژاد هستند و فعلا خبری از او نیست.

وی گفت: خانواده رشنونژاد هم از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرده اند و اکنون پیگیر هستند که او خودش را در هلند به سفارت ایران یا رودکی معرفی کند و همه چیز ختم به خیر شود.

مهرافشار بیان کرد: هنوز پناهندگی او قطعی نیست و امیدواریم که به ایران برگردد. رشنونژاد متولد 73 است و می تواند در دو المپیک، تیم ملی ایران را همراهی کند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: