• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-381-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

بازیکن تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان: امسال بازی‎ها غیرقابل پیش‌بینی هستند

بازیکن تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان با بیان این که امسال لیگ برتر پویا شده است، گفت: لیگ عجیب و غریب است و بازی های غیرقابل پیش بینی هستند.

نسترن رجائی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص عملکرد تیمش در هفته پنجم لیگ برتر کشور برابر پارس جنوبی جم، اظهارکرد: در این دیدار دو تیم عملکرد خوبی نداشتند. ما از خودمان انتظار داشتیم که بهتر کار کنیم و واقعا نتواستیم آن چه سرمربی در طول تمرینات به ما گوشزده کرده بود را در زمین اجرا کنیم.

وی با بیان این که برای بهتر شدن روند تیم نیاز به جذب چند بازیکن در نیم فصل داریم، گفت: بازیکنان خوزستانی خوبی در دیگر تیم ها هستند که اگر همین مهره ها در نیم فصل جذب شوند، مطمئن باشید می توانیم در نیمه بالای جدول قرار بگیریم.

بازیکن تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان گفت: تا این جای مسابقات بسیار متفاوت تر از سال گذشته کار کرده ایم و نسبت به فصل قبل، خیلی پیشرفت داشته ایم. من معتقدم وقتی کادرفنی یک تیم خوب باشد، انگیزه بازیکنان نیز بالا می رود.

رجائی در ادامه نگاه به فوتبال بانوان را در خوزستان خوب دانست و عنوان کرد: وقتی امسال مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان به محل تمرین ما می آید و از نزدیک با ما صحبت می کند، یعنی به فوتبال بانوان توجه دارد. امسال باشگاه استقلال خوزستان نیز با دید بهتری تیم داری کرده است و از امکانات بهتری نسبت به فصل گذشته برخوردار هستیم. آقای شولی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نیز بسیار تلاش  می کند و جا دارد از او قدردانی کنم.

وی با بیان این که  مربی فصل گذشته تیم نیز زحمت کشید و جسارت به خرج داد و تیم را در لیگ برتر حفظ کرد، افزود: امسال حضور خانم سلیمانی در راس کادرفنی باعث شده که شخصیت فوتبالی تیم بسیار بالا برود. با وجود خانم سلیمانی که مربی با سابقه ای است، تیم های دیگر با نگاه دیگری رو به روی ما قرار می گیرند.

این بازیکن تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان در پایان عنوان، کرد: امسال لیگ برتر بانوان عجیب و غریب است و بازی های غیرقابل پیش بینی هستند، در حالی که فصل گذشته به این صورت نبود. امسال تیم پایین جدول می تواند برابر تیم میانه های جدول به برتری برسد. به نظرم لیگ برتر بانوان پویا شده که این نکته با اهمیتی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: