• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-476-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

معاون دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

ارتباط ملت با ولایت، پیوندی خدشه‌ناپذیر است

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: فرهنگ و روحیه بسیجی را باید روز به روز گسترد‌ه‌تر کرد و در راستای تداوم آن گام برداشت.

دکتر عبدالناصر میرشکاک در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، اظهار کرد: ارتباط و پیوند ملت بصیر و مقاوم ایران با ولایت، پیوندی اعتقادی، عمیق و خدشه‌ناپذیر است.

وی افزود: مهمترین عامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران و شکست دشمن متجاوز بعثی در هشت سال دفاع مقدس٬ ولایت‌مداری کامل مردم و رزمندگان اسلام بود.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: اعتماد و اطاعت ملت دین‌باور و بسیجی‌پرور ایران از ولایت فقیه در چهار دهه سپری شده از عمر با برکت نظام اسلامی ایران، سخت‌ترین و پیچیده‌ترین نقشه‌ها و اقدامات شوم دشمنان را ناکام گذاشته است. پویایی و اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران، ثمره بصیرت و اتحاد ملت و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

میرشکاک با بیان اینکه فرهنگ و روحیه بسیجی در جهان در حال گسترش است، خاطرنشان‌کرد: طی سال‌های اخیر٬ تفکر بسیجی به عنوان یک نسخه شفابخش در برابر استکبار جهانی ایستاده است و ملت‌ها برای نجات از زورگویی‌های مستکبران و ایستادگی در برابر برنامه‌های شوم فتنه‌گران جهانی، باید از فرهنگ بسیج الگو بگیرند.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی با الگوگیری از نهضت عاشورا تشکیل شده است، گفت: بسیج با پیروی از امام حسین(ع) در راستای حفظ و حراست از اسلام و مسلمین با خالصانه‌ترین نیت‌ها گام برداشته است و بیش از آنکه کاربرد نظامی داشته باشد، کارکرد فرهنگی، اجتماعی و علمی دارد. امروز دشمن با شیوه‌های گوناگون قصد دارد نسل جوان را نسبت به ارزش‌های اسلامی، بیگانه کند.

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی دزفول ادامه داد: برای مقابله با نفوذ دشمن و ساختن فردایی آبادتر و آزادتر برای ایران اسلامی، بازسازی و نوسازی زیر ساخت‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی بر مبنای تفکر ایرانی - اسلامی و با رویکرد و نگاه عمل‌گرایانه، هدفمند و روشمند بسیجی، بهترین شیوه و تصمیم خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: