• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-581-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

فروش پیراهن کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان به نفع زلزله‌زدگان

پیراهن کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان بلند همت به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور به فروش می‌رسد.

نسیم زمانی‌پیانی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با تسلیت این حادثه به هموطنان غرب کشور، اظهارکرد: برای کمک و همدری به تمام عزیزان زلزله‌زده کرمانشاه قصد دارم پیراهن خود در تیم‌‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان بلند همت را به فروش بگذارم.

وی بیان کرد: این پیراهن‌ امضا شده در مراسمی رسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، به فردی که بهترین پیشنهاد را جهت خرید آن ارائه دهد، اهدا می‌شود و در نهایت پول آن را مردم زلزله‌زده تقدیم خواهم کرد.

کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی فوتبال کوتاه‌قامتان بلند همت گفت: امیدوارم با فروش این پیراهن کمک کوچکی به مردم زلزله‌‌زده غرب کشور داشته باشم. هموطنان ما در این منطقه شرایط خوبی ندارند و همه باید برای بهتر شدن شرایط آن‌ها کمک کنیم.

همچنین افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این خصوص، اظهارکرد: طی هماهنگی که انجام دادیم، بازوبند و پیراهن آقای زمانی، کاپیتان خوزستانی تیم‌ملی کوتاه‌قامتان بلندهمت، طی مراسمی به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور به فروش می‌رسد. کار این ورزشکار بسیار ارزشمند است.

وی بیان کرد:‌ اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و هیات فوتبال استان نیز با همکاری یکدیگر هفته آینده آگهی رسمی مزایده بازوبند و پیراهن آقای زمانی را منتشر می‌کنند تا علاقه‌مندان در این امر خیر شرکت کنند. در نهایت نیز پولی که از فروش این پیراهن و بازوبند به دست می‌آید، تقدیم هموطنان مناطق زلزله‌زده غرب کشور خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: