• جمعه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-1574-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

اطلاعیه موسسه ملل در خصوص آخرین وضعیت تعیین تکلیف تعاونی اعتباری منحله وحدت (آرمان)

براساس اطلاعیه موسسه ملل در خصوص تعاونی منحله وحدت (آرمان)، سپرده‌های سپرده‌گذاران از روز شنبه ۴ آذرماه براساس برنامه زمان بندی اعلام شده به آنها پرداخت می‌شود. 

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان و به نقل از موسسه ملل، در این اطلاعیه آمده است: ضمن آرزوی توفیق و بهروزی و تبریک حلول ماه ربیع الاول، پیرو اطلاعیه های قبلی این موسسه در خصوص ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مصوبه شورای محترم پول و اعتبار برای واگذاری مدیریت دارایی ها و بدهی های تعاونی اعتبار منحله وحدت(آرمان) به موسسه اعتباری ملل و حسب تصمیم سران محترم سه قوه موجبات پرداخت وجوه سپردهگذاران گرامی فراهم آمده است، لذا بدین وسیله به اطلاع سپرده گذاران می رساند با توجه به پیگیری های صورت گرفته و شناسایی بخشی از دارایی های تعاونی مذکور و مکاتبه با بانک مرکزی برای تخصیص خط اعتباری و با عنایت به موافقت و صدور مجوز از سوی بانک مرکزی مقرر گردید وجوه سپرده گذاران بر اساس جدول ذیل پرداخت گردد. لذا آن دسته از سپرده گذاران که مانده مجموع سپرده آنها تا مبلغ یک میلیارد ریال می باشد دعوت به عمل می آورد که با در دست داشتن اصل و تصویر شناسنامه، کارت ملی و دفترچه حساب یا گواهی سپرده به یکی از شعب موسسه اعتباری ملل در سراسر کشور مراجعه نمایند. 

از سپرده گذاران محترم خواهشمند است برای جلوگیری از اتلاف وقت و سهولت در انجام کار، صرفا در تاریخ های تعیین شده به شعب این موسسه مراجعه و همکاری لازم را با کارکنان این شعب جهت تسریع در احراز هویت و سایر اقدامات مربوط به عمل آورند.

وجوه سایر سپرده گذاران محترم نیز انشاالله پس از تصمیم مراجه ذی صلاح و شناسایی دارایی های تعاونی مذکور در مراحل بعدی تعیین وتکلیف خواهد شد. از صبر و شکیبایی سپرده گذاران سپاس گزاری می نماییم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: