• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2780-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نتایج داوری مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه مشخص شد

دبیر مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه از پایان داوری آثار رسیده به دبیرخانه این مسابقه خبر داد.

محمدامین صالحی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ـ منطقه خوزستان، اظهار کرد: در مجموع 1839 عکس از 45 شهر دریافت شد که از این تعداد 1500 عکس به بخش آزاد و 339 عکس به بخش دانشجویی اختصاص دارند.

وی افزود: پس از داوری در بخش آزاد سه عکس برتر، پنج عکس تقدیر شده و 21 عکس راه یافته به نمایشگاه مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه در این بخش مشخص شدند.

صالحی‌نژاد ادامه داد: در بخش دانشجویی نیز سه عکس حایز رتبه برتر و پنج عکس شایسته تقدیر انتخاب شدند و 11 عکس به نمایشگاه راه پیدا کردند.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خوزستان، داوران این مسابقه را محسن راستانی، کیارنگ علایی و امین نظری اعلام کرد و گفت: آیین پایانی این جشنواره با حضور نفرات برتر و شایسته تقدیر، روز سه‌شنبه (14 آذر 1396) از ساعت 14 تا 16 در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

او همچنین اضافه کرد: نمایشگاه مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه پس از برگزاری آیین پایانی، در نگارخانه دانشگاه شهید چمران اهواز برپا می‌شود. 

دبیر مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه عکاسان راه یافته به نمایشگاه این مسابقه را به این شرح اعلام کرد:

بخش آزاد:

امیررضا فخری، هادی دهقانپور، مطهر مشایخی، ثریا غبیشی، علی آبک، سجاد پاداش، سید مرتضی صدری، عرفان سلمان‌فر، محمد آهنگر، افشین میرزایی، حسین فرهادزاده، پژمان مولایی، سید جواد میرحسینی، محمدرضا صالحی، مریم قدک‌پورو بهروز تقی‌محب.

بخش دانشجویی:

میلاد اسلام‌زاده، هاشم حمید، وحید مؤمن‌زاده، آیه دشت‌بزرگ، مهدی مهینی، مریم قنبری و سید محمدمهدی میرزایی.

به گزارش ایسنای خوزستان، با توجه به اربعین حسینی و حركت كاروان‌های عزاداری به سمت كربلای معلی، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خوزستان با همكاری دانشگاه شهید چمران اهواز، با هدف انعكاس هر چه بیشتر این رویداد بزرگ مذهبی از طریق ثبت تصاویر، نخستین مسابقه ملی عکس "آن سوی واقعه" را در دو بخش آزاد و دانشجویی برگزار کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: