• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4176-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

دبیر ستاد هفته پژوهش کشور:

کار پژوهشی پشتوانه هر تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی در کشور است

دبیر ستاد هفته پژوهش کشور با بیان اینکه ایده‌های دانش آموزان و دانشجویان به دیده تبدیل شود، گفت: پشتوانه هر تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی در کشور کار پژوهشی است و بدون پژوهش تصمیم گیری غیرممکن است.
 
فریبا گودرزی با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در کنار هم قرار گرفتن محصولات علمی، پژوهشی و اختراعات دانش آموزان و دانشجویان در یک‌جا - مانند نمایشگاه هفته پژوهش - باعث می‌شود تا بسیاری از افراد از این دستاوردها اطلاع پیدا کنند.
 
وی افزود: پشتوانه هر تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی در کشور کار پژوهشی است و بدون پژوهش تصمیم‌گیری غیرممکن است.
 
دبیر ستاد هفته پژوهش کشور در خصوص ارزیابی استان‌ها در خصوص فعالیت در زمینه طرح‌های پژوهشی و فناورانه، تصریح کرد: 31 استان کشور در زمینه اجرای طرح‌های پژوهشی و فناورانه در حال ارزیابی هستند و هنوز نتایج این ارزیابی‌ها منتشر نشده است که بتوان در خصوص وضعیت و عملکرد استان‌های کشور نظر داد.
 
گودرزی با بیان این‌که باید ایده‌های دانش آموزان و دانشجویان به دیده تبدیل شود، عنوان کرد: پرورش ایده‌های دانش آموزان و دانشجویان و تبدیل کردن این ایده‌ها به دیده نیاز به زمان و حمایت دارد که در این زمینه امیدواریم این حمایت‌ها صورت بگیرد.
 
وی ادامه داد: وضعیت کشور در زمینه پژوهش و طرح‌های فناورانه بسیار خوشآیند شده است و در حال حاضر پژوهش در کشور، سرلوحه کار همه ادارات و مراکز علمی و پژوهشی قرار می‌گیرد.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: