• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4476-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

بازدید نمایندگان دزفول و شوشتر از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خوزستان

رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان و نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و پنجمین فن‌بازار خوزستان در محل نمایشگاه بین المللی اهواز بازدید کردند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، عباس پاپی زاده و سهراب گیلانی امروز، 11 آذر ماه با حضور در نمایشگاه بین المللی اهواز از نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و پنجمین فن‌بازار خوزستان دیدن کردند.

در سومین روز نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری، عباس پاپی زاده رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان و سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر در مجلس شورای اسلامی از دستاوردهای تحقیقاتی و فناورانه استان خوزستان در زمینه طرح های پژوهشی بازدید کردند.

امسال در نمایشگاه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری٬ 27 دانشگاه٬ دستگاه اجرایی و سازمان، دستاوردهای پژوهشی خود را در معرض نمایش قرار داده‌اند. همچنین در پنجمین فن‌بازار امسال٬ 19 شرکت خصوصی دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان و مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند.

این نمایشگاه از 9 آذرماه آغاز به کار کرد و تا فردا یکشنبه ۱۲ آذرماه در سالن امام رضا (ع) نمایشگاه بین‌المللی اهواز برپا است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: