• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-4576-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس دبیرخانه هفته پژوهش و فناوری خوزستان:

دستگاه‌های اجرایی به سمت تجاری‌سازی تحقیقات حرکت کنند

رییس دبیرخانه هفته پژوهش و فناوری خوزستان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان باید به سمت تجاری‌سازی تحقیقات ارائه شده حرکت کنند تا شاهد عملکرد بهتر آن ها در بحث طرح ها پژوهشی و فناورانه باشیم.

قاسم سواری صنگوری با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهارکرد: نمایشگاه امسال در دو بعد کمیت و کیفیت نسبت به سال‌های گذشته از وضعیت بهتری برخوردار است و شاهد عملکرد بهتر دستگاه ها برای حضور در نمایشگاه هستیم.
 
وی با بیان این که ادارات و سازمان‌ها در این نمایشگاه دستاوردهای خوبی را در معرض بازدید قرار دادند، افزود: اهتمام قابل توجه دستگاه‌های اجرایی برای نشان دادن توانمندی‌های تحقیقاتی و پژوهشی در این نمایشگاه قابل تقدیر است.

رییس دبیرخانه هفته پژوهش و فناوری خوزستان تصریح کرد: امسال شاهد استقبال خوبی از نمایشگاه بودیم و  در این خصوص سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، دانشگاه شهید چمران و پارک علم و فناوری عملکرد بسیار خوبی را در زمینه اطلاع رسانی و ارائه دستاوردها از خود نشان دادند.

سواری صنگوری عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان خوزستان برخی از مراکز علمی و موسسات تحقیقاتی در نمایشگاه توانمندی‌های پژوهشی و فناوری، امسال تکنولوژی‌های جدید را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های این نمایشگاه با انعکاس خوبی در سطح کشور همراه شد، خاطرنشان‌کرد: دستگاه‌های اجرایی استان باید به سمت تجاری‌سازی تحقیقات ارائه شده حرکت کنند تا شاهد عملکرد بهتر آن ها در بحث طرح ها پژوهشی و فناورانه باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: