• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-8974-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان عنوان کرد:

فناوری اطلاعات موجب توسعه کارهای پژوهشی در استان می شود

   
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: فناوری اطلاعات می تواند کمک بسیار زیادی به تحقق و توسعه کارهای پژوهشی در ادارات و دستگاه های اجرایی استان کند .

علی صالح نساج با حضور در غرفه خبرگزاری ایسنا در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهارکرد: فناوری اطلاعات می تواند کمک بسیار زیادی به تحقق و توسعه کارهای پژوهشی در ادارات و دستگاه های اجرایی استان کند .

وی افزود: در راستای رفاه و بهره مندی راحت تر و با کیفیت مردم از خدمات و استفاده از خدمات ارزان تر، فناوری اطلاعات می تواند نقش بسیار مهمی داشته باشد و در این زمینه نیاز است تا دستگاه ها و ادارات در پژوهش های خود به این مساله توجه ویژه کنند .

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان با اشاره به اینکه یکی از مسایل مهم مطرح شده در فناوری اطلاعات بحث شفاف سازی است، بیان کرد: در صنعت فناوری اطلاعات کار را از شروع تا پایان به راحتی می توان رصد کرد و این موارد باعث می شود تا بحث شفاف سازی به خوبی دنبال شود. همچنین به بحث توانمندسازی اداره ها نیز کمک ویژه ای می کند .

صالح نساج عنوان کرد: سازمان برنامه و بودجه استان خوزستان تحقیقاتی را در رابطه با شهر و شهرداری هوشمند انجام داده و همچنین دانشگاه چمران نیز در این زمینه اقداماتی را انجام داده است .

وی ادامه داد: فناوری اطلاعات خوزستان نیز در راستای اجرایی کردن این پژوهش ها و تحقیقات صورت گرفته، نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کرده است تا با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند جوینت شود تا علاوه بر اینکه افرادی که در این پروژه ها کار میکنند بومی استان باشند، اعتباراتی که وارد استان می شود توسط شرکت های بومی جذب شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: