• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-10781-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد: داور به خوبی بازی را مدیریت کرد

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد گفت: تشنجی از سوی تیم پدافند رعد خوزستان در بازی ایجاد شد که لازم هم نبود و این موضوع می‌خواست کمی تعادل را بر هم بزند که داور به خوبی بازی را مدیریت و آن را کنترل کرد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، فرهاد کوهیان در هفته دهم لیگ برتر بسکتبال کشور برابر پدافند رعد خوزستان، اظهار کرد: به نظر من بازی خیلی خوبی بود و روند آن برای ما به ویژه در نیمه دوم بهتر شد و فکر می‌کنم تعطیلات نیم‌فصل کمی به ما کمک کرد تا در رقابت‌های نیم فصل دوم بهتر بازی کنیم.

وی بیان کرد: به نظرم در این دیدار انسجام‌مان و همچنین کار د فاعی‌مان نسبت به نیم‌فصل اول بهتر شده بود.  فکر می‌کنم ما بازی به بازی بهتر خواهیم شد، البته نقطه ضعف‌هایی داریم که در این بازی آن ها را پیدا کردیم و باید کمی وقت بگذاریم تا بتوانیم بهتر کار کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید امروز تیم‌تان کمی عصبی بازی می‌کرد، گفت: خیر به این صورت نبود و بازیکنانم بسیار آرام بودند و به نظرم تشنجی از سوی حریف ایجاد شد که لازم هم نبود و این موضوع می‌خواست کمی تعادل را بر هم بزند که داور به خوبی بازی را مدیریت و آن را کنترل کرد.

وی در پاسخ به سوال دیگر که چه جایگاهی را برای تیم‌تان در پایان لیگ متصور هستید؟ عنوان کرد: سوال سختی است. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و اگر این گونه شود شاید بتوانیم در جدول صعود داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: