• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-10881-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

غفور کامروا: برابر دانشگاه آزاد بسکتبال زیبایی را ندیدیم

سرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان گفت: مسابقه امروز ما با دانشگاه آزاد بیشتر فیزیکی بود و بازی قشنگ نبود.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، غفور کامروا پس از شکست تیمش در هفته دهم لیگ برتر برابر دانشگاه آزاد اظهارکرد: مشکلات تیم ما قابل حل نبوده است، البته مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان مبلغی را در اختیار ما گذاشت تا بتوانیم برای بازی آینده که برابر گرگان و خارج از خانه است، بلیت تهیه کنیم. هرچند که ما مجبور شدیم، بازهم  برای تهیه بلیت مبلغی را روی پول واریزی او بگذاریم.

وی با بیان این که تیم مان نسبت به نیم فصل اول بهتر شده است، گفت: البته نباید به نتیجه این بازی توجه کرد، چرا که برخی مواقع داور می تواند بازی را زیبا کند و گاهی اوقات خیر. داور این دیدار بازی را از حالت خود انداخت و به هیمن دلیل بازی در کوارتر چهارم زیبا نبود.

سرمربی تیم بسکتبال پدافند رعد خوزستان گفت: دانشگاه آزاد تیم پر مهره ای است ولی ما نیمکت قوی نداریم و از بازیکنان سرباز در ترکیب مان بهره می بریم. به چند بازیکن خوب نیاز داریم. شرایط سخت است ولی ادامه می دهیم تا امسال تیم را در لیگ حفظ کنیم.

وی عنوان کرد: مسابقه امروز بیشتر فیزیکی بود و بازی قشنگ نبود. امروز بسکتبال خوبی را از سوی دو تیم شاهد نبودیم. مطمئن باشید در بازی با شهرداری گرگان روند خوبی خواهیم داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: