• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-7714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آغاز طرح آمایش 12 و صدور کارت آمایش و هویت اتباع خارجی مقیم خوزستان

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خوزستان گفت: طرح آمایش 12 با هدف هویت‌دار کردن اتباع خارجی مقیم استان خوزستان شامل آمایش 12 اتباع افغانستان و هویت 11 اتباع سایر کشورها آغاز و تاکنون بیش از 500 کارت شناسایی صادر شده است.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، حمید سیلاوی اظهار کرد: اتباع خارجی مقیم استان خوزستان که دارای کارت آمایش 11 و هویت 10 هستند، جهت شرکت در طرح آمایش 12 باید به این اداره‌کل مراجعه و نسبت به اخذ نوبت جهت رسیدگی به پرونده و دریافت کارت جدید اقدام نمایند.

وی افزود: کلیه اتباع خارجی مقیم خوزستان که دارای کارت موقت (آمایش 11، هویت 10 و برگه‌های تردد بدل از کارت 90 روزه) هستند، تا 15 آذر مهلت دارند جهت شرکت در این طرح مراجعه نمایند.

سیلاوی گفت: بدیهی است در صورت عدم مراجعه امکان تمدید کارت‌های قدیم میسر نخواهد شد و فرد باید ظرف سه ماه از کشور خارج شود. علاوه بر آن هیچ گونه خدماتی به این گونه افراد داده نخواهد شد و به عنوان فرد غیرمجاز و غیرقانونی شناخته می‌شوند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خوزستان اظهار کرد: برای اخذ نوبت، لازم است سرپرست خانوار با در دست داشتن مدارک اقامتی اعضای خانوار خود به دفتر خدمات کفالت اتباع خارجی واقع در این اداره‌کل مراجعه نمایند.

سیلاوی گفت: در صورتی که خانوار از سال گذشته تاکنون وقایع تولد، ازدواج، طلاق و فوت و یا انتقال از سایر استان‌ها صورت گرفته و نسبت به اعلام آن اقدام نشده، ضرورت دارد قبل از هر اقدامی ابتدا سرپرست خانوار به اداره‌کل امور اتباع و مهاجرین خارجی مراجعه تا مراحل ثبت تغییرات صورت گیرد.

وی افزود: مهلت اجرای طرح تا تاریخ 30 آذر است و پس از تاریخ مذکور امکان ارائه هرگونه خدمات در کشور به این افراد مقدور نیست. لذا ضروری است مشمولین طرح نسبت به دریافت کارت جدید خود در اسرع وقت اقدام نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: