• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3874-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اطلاعیه موسسه ملل در خصوص آخرین وضعیت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران آرمان


موسسه ملل در خصوص آخرین وضعیت تعیین تکلیف و پرداخت سپرده سپرده‌گذاران تعاونی اعتباری منحله وحدت (آرمان) اطلاعیه‌ای منتشر کرد .
 
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان و به نقل از موسسه ملل، در این اطلاعیه آمده است:"با عرض سلام و ادب احترام و تبریک پیشاپیش هشتم ربیع‌الثانی، میلاد با سعادت ابالحجه امام حسن عسکری(ع)، به اطلاع سپرده‌گذاران محترم تعاونی اعتبار منحله وحدت می‌رساند پیرو برنامه‌ریزی صورت گرفته برابر اطلاعیه‌های شماره 6 و 7 به حول و قوه الهی و بر اساس تصمیم سران محترم سه قوه و همت مسئولین ذیربط و تلاش خدمتگزاران شما در موسسه اعتباری ملل تا پایان وقت اداری 3/10/1396 تمامی سپرده‌گذارانی که مانده حساب آنان تا یک میلیارد ریال بوده تعیین تکلیف شده‌اند. خداوند منان را برای انجام این خدمت بزرگ به هموطنان عزیز و ارجمند شاکریم و برای کلیه سپرده‌گذاران فهیم تعاونی اعتبار وحدت که با همکاری مناسب یاری‌گر ما بوده‌اند آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.
 
آن دسته از سپرده‌گذاران که به هر علت نتوانستند بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در تاریخ‌های تعیین شده به شعب مراجعه داشته باشند می‌توانند در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه 4 و 5 دی‌ماه به شعب مراجعه و نسبت به تعیین وضعیت حساب‌های خود اقدام کنند. همچنین در خصوص سپرده‌گذاران محترمی که مانده حساب آنان بیش از یک میلیارد ریال بوده نیز طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده تا سقف یک میلیارد ریال از مانده سپرده آنان پرداخت شده است و برای مابقی سپرده آنان نیز در حال مذاکره و پیگیری برای مشخص شدن وضعیت هستیم.
 
بدیهی است پس از اتخاذ تصمیم مسئولین ذیربط مراتب به نحو مقتضی اطلاع‌رسانی خواهد شد. ضمنا از سپرده‌گذاران محترم تقاضا می‌شود اخبار و اطلاعات مرتبط را صرفا از طریق سایت و کانال تلگرامی موسسه دنبال نموده و در صورت داشتن هرگونه ابهام، از طریق سامانه رسیدگی به درخواست‌های سپرده‌گذاران وحدت در شعب نسبت به تنظیم درخواست خود اقدام و حتی‌الامکان از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری نمایند تا خدمتگزاران شما در موسسه اعتباری ملل با فرصت بیشتری موضوعات را پیگیری و حل و فصل نمایند".

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: