• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-4681-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

خداحافظی اینستاگرامی دیگر در نفت آبادان/ این بار "کرار جاسم" قصد رفتن دارد

کرارجاسم، بازیکن عراقی تیم فوتبال نفت آبادان با قرار دادن پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از هواداران نفت آبادان خداحافظی کرد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، این بازیکن عراقی تیم نفت آبادان با اشتراک گذاشتن پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از هواداران آبادانی خداحافظی کرد.

در بخشی از پیام خداحافظی کرار جاسم آمده است: "به عرض هواداران باوفای آبادانی می رسانم با تمام احترامی که برای شما و شهر آبادان قائلم ولی دیگر قادر به ادامه همکاری و ماندن در این تیم محبوب نیستم. من آن چه در توان داشتم  را در زمین ارائه دادم ولی متاسفانه هیات مدیره باشگاه قدر و ارزش این تیم و بازیکنان و هواداران را نمی داند. من همین جا از همه رخصت می گیرم و خداحافظی می کنم."

در نیم فصل اول نیز فراز کمالوند با توجه به مشکلات موجود در این تیم، از طریق صفحه اینستاگرام خود با مردم آبادان خداحافظی کرده بود، هر چند که او پس از چند روز منصرف شد و به تیم بازگشت.

اما رفت و برگشت های کمالوند به نفت آبادان و اینک خداحافظی کرار جاسم که تا این جای رقابت ها جزو بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان نفت به شمار می رود، نگرانی ها را درخصوص آینده نفت آبادان بیش از پیش کرده است.

به نظر می رسد عدم همدلی در باشگاه نفت آبادان و همراه نبودن مسوولان باشگاه از دلایل رقم خوردن چنین مشکلاتی در این تیم است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: