• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5774-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

بازدید استاندار خوزستان از پروژه‌ها و تاسیسات آبفا اهواز


استاندار خوزستان و شهردار اهواز به همراه مدیرعامل شرکت آبفا اهواز از خط انتقال آب غدیر در تصفیه‌خانه آب شماره یک اهواز بازدید کردند.
 
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، غلامرضا شریعتی امروز، 6دی‌ماه به همراه منصور کتانباف و فردوس کریمی از خط انتقال آب غدیر در تصفیه‌خانه آب شماره یک اهواز – برای آبگیری و اتصال مخازن حصیرآباد به شبکه توزیع آب- دیدن کردند.
 
پیرو فعال سازی طرح اتصال مخازن آب حصیرآباد به شبکه آب مناطق مرتفع شرق اهواز توسط شرکت آبفا اهواز، آب غدیر از تصفیه‌خانه شماره یک با اجرای عملیات خط انتقال 750 میلیمتری به سمت مخازن حصیرآباد به منظور آبگیری این مخازن هدایت می‌شود.
 
مخازن آب حصیرآباد بیش از 20 سال بلااستفاده مانده بودند اکنون در راستای رفع افت فشار آب شرب مناطق مرتفع شرق اهواز، با دعوت از کارشناسان و ظرفیت‌های دانشگاهی راهکارهای اتصال این مخازن به شبکه آب مناطق موردنظر بررسی شد و در حال حاضر روند اجرای طرح به سرعت در پیش است. 
 
استاندار خوزستان امروز همچنین از تصفیه‌خانه آب شماره یک اهواز (ملی راه)، تصفیه‌خانه فاضلاب شرق اهواز و خط انتقال فاضلاب قلعه چنعان به تصفیه‌خانه فاضلاب شرق اهواز بازدید می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: