• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-6374-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفا اهواز:

حدود 40هزار انشعاب غیر مجاز آب در اهواز وجود دارد


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز با بیان اینکه انشعاب‌های غیر مجاز مشکلات آب و فاضلاب اهواز را بسیار حاد کرده است، گفت: حدود 40هزار انشعاب غیر مجاز در اهواز داریم که بسیار آزاردهنده است و باعث شده تا هیچگونه مدیریتی را بر روی مصرف آب نداشته باشیم.
 
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، فردوس کریمی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی پروژه جمع آوری و انشعابات فاضلاب خانگی منطقه کوی آل صافی در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طول شبکه و انشعابات پروژه جمع‌آوری و انشعابات فاضلاب خانگی در منطقه کوی آل صافی و 400دستگاه، حدود 25 کیلومتر و با اعتبار حدود 4میلیارد و 300میلیون تومان از محل تسهیلات نفت اجرایی می‌شود.
 
وی افزود: شرکت آبفا اهواز، تسهیلات نفت را به مراکز توسعه نیافته یا کمتر توسعه یافته اختصاص داده و در آن بخش‌ها در حال هزینه‌کرد است. این پروژه‌ها شامل 14 پروژه هستند و تا به امروز 10 پروژه از آن اجرایی شده است و تا دو هفته آینده سایر پروژه‌ها نیز اجرایی خواهند شد.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز تصریح کرد: امیدواریم به مرحله‌ای برسیم که تمام تحولات در بخش فاضلاب آنطوری که مردم انتظار دارند را رقم بخورد.
 
کریمی بیان کرد: در هفته‌های آینده نیز پروژه‌های دیگری در سایر مناطق آغاز خواهند شد و انتظار داریم مردم نیز در این زمینه کمک کنند. اگر سختی‌هایی در تردد مردم به وجود می‌آید، همانطور که تاکنون همکاری داشته‌اند، این بار نیز برای توسعه زیرساخت‌ها همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم این پروژه‌ها را تکمیل کنیم.
 
وی در خصوص انشعابات غیر مجاز در اهواز گفت: حدود 40هزار انشعاب غیر مجاز در اهواز داریم که بسیار آزاردهنده است و باعث شده تا هیچگونه مدیریتی را بر روی مصرف آب نداشته باشیم. انشعاب‌های غیر مجاز مشکلات آب و فاضلاب اهواز را بسیار حاد کرده است.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز اظهار کرد: انتظار داریم تا مردم کمک کنند و تا دهه فجر با شرکت آب و فاضلاب اهواز مشترک شوند و در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم بحث انشعابات غیر مجاز که به لحاظ بهداشتی و مصرف سرانه بسیار آزار دهنده است را حل کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: