• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-7474-5
  • خبرنگار : 17009
  • منبع خبر : ----

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد:

تلاش برای تامین شرایط موردنیاز اسکان خانوارهای منبع آب اهواز در رامین


قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در بخش مسکن مهر گفت: انتقال برخی از ساکنان منبع آب به شهر جدید رامین تصمیم خوبی است و ما هم تمام تلاش خود را می‌کنیم که کلیه خدمات را برای اسکان این خانواده‌ها در شهر جدید رامین فراهم کنیم.
 
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، احمد اصغری مهرآبادی امروز، 9 دی ماه در حاشیه بازدید از پروژه‌های شهر جدید رامین اظهار کرد: انتقال برخی از ساکنان منبع آب به شهر جدید رامین تصمیم خوبی است و ما هم تمام تلاش خود را می‌کنیم که کلیه خدمات را برای اسکان این خانواده‌ها در شهر جدید رامین فراهم کنیم.
 
وی در خصوص وضعیت پروژه‌های مسکن مهر استان افزود: چون با محدودیت منابع مواجه هستیم باید پروژه‌ها را با تدبیر و اولویت‌بندی مدیریت کنیم.
 
اصغری مهرآبادی تصریح کرد: سعی می‌کنیم منابع دولت را در جاهایی هزینه کنیم که متقاضی مؤثر دارند و در پروژه‌هایی که قابلیت سکونت را دارند.
 
وی گفت: برای اسکان متقاضیان مسکن مهر در شهر جدید رامین باید فضای سبز تجاری و دیگر خدمات ضروری از جمله مدرسه، پاسگاه، مراکز بهداشتی، درمانی و بازارچه محلی را به سرعت به پایان برسانیم تا شهروندان را به اسکان ترغیب کنیم.
 
همچنین امیر کمالی مشاور وزیر نیرو که در این بازدید حضور داشت، اظهار کرد: تعامل بسیار خوبی با مجموعه وزارت راه و شهرسازی داریم و دولت نیز منابعی را در بخش آب و برق اختصاص داده که ما در پروژه‌های مسکن مهر صرف می‌کنیم.
 
وی افزود: در خصوص تصفیه‌خانه فاضلاب شهر رامین، زمین اختصاص داده شده و به زودی کار آن آغاز می‌شود. پست برق 132 کیلووات هم در این شهر پیش بینی شده است.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: