• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1080-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهلت ارسال آثار به «سوگواره دل‌نوشته‌های عاشورایی» تمدید شد

در پی تقاضای برخی کانون‌های تخصصی شعر، ادب و هنرهای تجسمی  مهلت ارسال  آثار  به   سوگواره دل‌نوشته‌های عاشورایی  تا ۳۰ دی‌ 96 تمدید شد.

به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، کارگروه مشورتی هشتمین سوگواره ملی دل‌نوشته‌های عاشورایی با حضور مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، در محل این ستاد برگزار شد. 

طاهریان  اهداف برگزاری این سوگواره را به این شرح معرفی کرد: شناسایی اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد علاقه‌مند به حوزه شعر، خوشنویسی و عکس، تقویت و رشد فعالیت‌های کانون‌های تخصصی شعر، ادب و هنرهای تجسمی و تقویت فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد جذب بیشتر نوجوانان و جوانان به مساجد از طریق اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری جذاب و نو.

وی افزود: شرکت در هشتمین سوگواره ملی دل‌نوشته‌های عاشورایی برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به صورت مجازی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان یا از طریق پستی به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری استان خوزستان ارسال کنند. 

 معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور یادآور شد: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان و به میزبانی شهرستان لالی، هشتمین سوگواره دل‌نوشته‌های عاشورایی را در رشته‌های شعر، عکس و خوشنویسی برگزار می‌کند. 

طاهریان اظهار کرد: به دلیل شرایط محلی و جوی و تقاضای برخی کانون‌های تخصصی شعر، ادب و هنرهای تجسمی برای شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ٣٠ دی‌ماه تمدید شد. 

گفتنی است سوگواره دل‌نوشته‌های عاشورایی در دوره‌های اول تا پنجم به صورت استانی، در دوره ششم به صورت منطقه‌ای و در دوره‌های هفتم و هشتم در سطح ملی برگزار ‌شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: