• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-2476-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

کسب سه عنوان برتر دانشگاه شهیدچمران اهواز در جشنواره ملی حرکت

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از کسب سه عنوان برتر توسط انجمن‌های علمی دانشجویی این دانشگاه در دهمین جشنواره ملی حرکت خبر داد.

عبدالرحیم هوشمند در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: جشنواره ملی حرکت هر سال در یکی از دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود و در این جشنواره، انجمن‌های علمی دانشگاه‌ها فعالیت‌های برگزیده خود در طول ساله را به نمایش می‌گذارند. امسال نیز دهمین دوره این جشنواره از چهارم تا هفتم دی‌ماه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: کرمانشاه چهارمین دانشگاه خارج از استان تهران است که این جشنواره در آن برگزار شده است. در خارج از تهران تاکنون این جشنواره در شهرهای کرمان، مشهد و شیراز برگزار شده بود. در دهمین دوره جشنواره ملی حرکت حدود 100 دانشگاه زیرمجموعه وزارت علوم شرکت داشتند.

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در دانشگاه 57 انجمن علمی وجود دارد که از این تعداد 14 انجمن علمی در جشنواره شرکت کردند. این جشنواره در 12 بخش برگزار شد که اختراع، فعالیت علمی خلاقانه و فعالیت‌های پژوهشی از جمله بخش‌های جشنواره بودند.

هوشمند تصریح کرد: انجمن علمی دانشجویی هنر دانشگاه در بخش فعالیت علمی خلاقانه به عنوان انجمن علمی برگزیده انتخاب شد. انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه در بخش نشریه و انجمن علمی دانشجویی زمین‌شناسی دانشگاه در بخش انجمن علمی برتر، به عنوان انجمن‌های علمی شایسته تقدیر انتخاب شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: