• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-9474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

آب شرب 350 خانوار روستایی در شادگان پایدار شد

 
مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شادگان با اشاره به کارگزاری 2 هزار 700 متر شبکه توزیع گفت: با کارگزاری این میزان شبکه توزیع آب شرب 350 خانوار روستایی شهرستان شادگان پایدار شد .
 
هادی عساکره در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: آب شرب بیش از 1700 نفر از اهالی شریف روستاهای شهرستان شادگان با توسعه شبکه توزیع آب شرب پایدار شد.
 
وی افزود: شبکه توزیع آب شرب برای 150 خانوار جدید در روستاهای سالمی و عبودی بخش خنافره شهرستان شادگان کارگزاری شد تا شاهد پایداری آب شرب مورد نیاز این خانوارهای جدید باشیم.
 
مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شادگان تصریح کرد: کارگزاری 600 متر لوله در روستای سالمی و 800 متر لوله در روستای عبودی در راستای تامین آب شرب اهالی جدید این روستاها نیز از دیگر اقدامات انجام گرفته است.
 
عساکره ادامه داد: در راستای تامین آب شرب 200 خانوار جدید در 6 روستای بخش دارخوین نیز 1300 متر شبکه توزیع کارگزاری شد که باعث بهره مندی آنها از نعمت آب شرب مطمئن و بهداشتی شد.
 
وی با اشاره به تعویض و کارگزاری 250 متر خط انتقال آب شرب از تاسیسات آبرسانی جفال گفت: این عملیات به دلیل فرسودگی و شکستگی های مستمر و کاهش کمی و کیفی آب شرب 24 روستای بخش جفال صورت گرفت.
 
مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شادگان خاطرنشان کرد: عملیات تعویض 500 متر خط انتقال نیز بزودی اجرایی خواهد شد که این عملیات نیز در راستای جلوگیری از هدر رفت و کاهش کمی و کیفی آب شرب روستاهای بخش جفال انجام می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: