• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2573-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قدردانی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان از حضور مردم در راهپیمایی شکوه وحدت

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خوزستان از حضور مردم در راهپیمایی شکوه وحدت قدردانی کردند.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، در متن این پیام آمده است:

"بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و غیور استان خوزستان

راهپیمایی حماسی و کم نظیر، شکوه وحدت، یادمان تجدید میثاق ملت سرافراز ایران با ارزش‌های بلند انقلاب شکوهمند ایران اسلامی، آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و تبعیت از فرمایشات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری است که در قامت صلابت و استواری والا به نمایش گذاشته شد.

ملت همیشه در صحنه استان خوزستان با حضور کم نظیر خود تصویری مثال زدنی و شورانگیز در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی نشان دادند و بار دیگر ثابت کردند تمام مردان و زنان، اقوام غیور، گروه ها و جریانات سیاسی و مردمی، با آرمان های این انقلاب پیوندی ناگسستنی بسته اند و در یک جبهه ای واحد دستاوردها و حقیقت جامعه اسلامی را به رخ استکبار و ایادی آنها در منطقه کشیدند.

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که حاصل از جان گذشتگی هزاران شهید و جانباز است در طول چهار دهه عمر خود همواره با تحریم ها و توطئه های بسیاری از سوی برخی کشورها مرتجع منطقه و استکبار جهانی رو به رو شده است و الحق و الانصاف با قامتی راسخ و اراده ای آهنین به پیروزی و موفقیت های بسیاری در برابر این دسیسه ها و دشمنی ها دست پیدا کرده است.

بی‌شک حضور حماسی شما مردم شریف و ولایتمدار استان خوزستان در صحنه های مختلف انقلاب، شما مردم مومن و انقلابی که موجی از امید و همدلی و وحدت را آفریدید، نشان گر اعتقاد راسخ به ارکان نظام، آرمان های امام راحل و پیروی از مقام عظمای ولایت و ایران اسلامی است.

نظام جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار با اقتدار و تلاش همه جانبه در مسیر عظمت و تعالی این کشور گام بر می دارد و همواره خود را خادمی راستین این ملت می داند، هیچ گاه بر خواسته ها و مطالبات بحق آحاد مردم کوتاهی نخواهد کرد و به پیروی از اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر پایه مردم سالاری دینی و عظمت ملی بنا شده است به حرکت خود ادامه می‌دهد، چرا که همواره مردم را ولی نعمت خود می داند.

بر خود فرض می دانیم از حضور همه اقشار مردم استان خوزستان در راهپیمایی ۱۳ دی ماه نودو شش قدردانی و سپاسگزاری کنیم. رجا واثق داریم این حضور پرشکوه مردم باعث خواهد شد ما مسئولان همواره عاشقانه دل در گرو این مردم نهیم و برای سرافرازی این ملت قهرمان و سربلند تلاش و مجاهدت های بسیاری کنیم.

از خداوند باریتعالی عمری با عزت، همراه با تندرستی و موفقیت روز افزون برای همه مردم عزیز و بزرگ استان خوزستان مسئلت داریم.

سید محمد علی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان"

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: