• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-10774-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

با حفر یک حلقه چاه جدید

آب شرب شهر جدید سرداران شوشتر پایدار شد

مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوشتر از پایداری و بهبود کیفیت آب شرب شهر جدید سرداران خبرداد و گفت: حفر چاه 12.5 متری به قطر 2 متر، نصب دستگاه برق تقویت فشار و نصب و راه‌اندازی یک دستگاه پمپ 73 کیلو وات باعث بهبود و پایداری آب این منطقه شد.
 
ارژنگ محمدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با اقدامات انجام گرفته کیفیت و کمیت آب شرب شهر جدید سرداران شهرستان شوشتر با حفر چاه 12.5 متری بهبود پیدا کرد.
 
وی افزود: تا پیش از بهره‌برداری از این پروژه آب شرب شهرستان سرداران از یک حلقه چاه ماسه‌ای تامین می‌شد که کاهش کیفیت و افت فشار آب را در پی داشت.
 
مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوشتر تصریح کرد: با حفر این چاه جدید در شهر جدید سرداران و سایر اقدامات انجام گرفته در اجرای این طرح شاهد ارتقاء و بهبود کمی و کیفی آب شرب اهالی این شهر جدید هستیم.
 
محمدی عنوان کرد: حفر چاه 12.5 متری به قطر 2 متر، نصب دستگاه برق تقویت فشار و نصب و راه‌اندازی یک دستگاه پمپ 73 کیلو وات از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است.
 
وی ادامه داد: با اقدامات انجام شده، آب شرب مورد نیاز اهالی منطقه به میزان 70 لیتر در ثانیه خواهد رسید و این مساله در حالی است که نیاز مردم 35 لیتر در ثانیه است.
 
مدیر امور آبفاروستایی شهرستان شوشتر خاطرنشان کرد: شهر جدید سرداران جمعیتی بالغ بر 7 هزار نفر را تحت پوشش دارد و تامین آب شرب آن توسط آبفاروستایی شهرستان شوشتر انجام می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: