• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-12474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان:

در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است/کمبودی نداریم

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، گفت: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد.
 
مسعود احمدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز در بازار در حال حاضر با اعمال حداکثر سود 400تومان از سوی فروشنده، حدود 7200 تومان است و فروشندگانی که سود کمتری دریافت می‌کنند، هر کیلوگرم مرغ را با قیمت کمتر از 7200 به فروش می‌رسانند.
 
وی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز برای مصرف کننده حداکثر 7200 تومان است و نباید فروشندگان در این زمینه مرغ را با قیمت بیشتری عرضه کنند.
 
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: فروشندگان می‌توانند مرغ را با سود کمتر از 400 تومان در بازار عرضه کنند اما اجازه ندارند سود خود را بیشتر از 400 تومان در نظر بگیرند و مرغ را با قیمت بالای 7200تومان برای هر کیلوگرم به فروش برسانند.
 
احمدی با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، عنوان کرد: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد.
 
وی با بیان این‌که در بازار، مرغ منجمد نیز به وفور وجود دارد، ادامه داد: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد در بازار برای فروش عمده 5800 تومان و برای مصرف کننده -به صورت خرده فروشی- هر کیلوگرم 6200 تومان است و مردم می‌توانند در صورت نیاز مرغ منجمد خریداری کنند.
 
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان خاطرنشان کرد: به میزان کافی مرغ منجمد در سردخانه‌های استان ذخیره شده است تا در صورت نیاز در بازار توزیع شود و هیچ مشکلی در بحث مرغ در استان وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: