• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2380-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نشست «هویت تئاتر استان خوزستان» برگزار می‌شود

رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان گفت: نخستین نشست ماهانه مشترک در دی ماه و در ادامه برگزاری دومین جشنواره فجر استانی خوزستان با موضوع  "هویت تئاتر استان خوزستان" به همت دفاتر شهرستانی انجمن در تمام شهرهای استان برگزار خواهد شد.

محمد یاقوت‌پور در گفت‌وگو با ایسنا ـ منطقه خوزستان، ادامه داد: این اتفاق مقرر شده است که در روز ۲۲ دی 96 در تمام شهرستان‌های استان برگزار شود.

وی افزود: هر شهر که برگزاری موفقی از این نشست داشته باشد پس از ارسال عکس و گزارش تفصیلی از طرف انجمن هنرهای نمایشی خوزستان کمک هزینه نقدی برگزاری نشست دریافت خواهد کرد.

رییس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان خاطرنشان کرد: این رویداد در کنار شروع دوره‌های آموزشی در تمام شهرهای دارای دفاتر فعال انجمن تحت عنوان نهضت آموزشی نام‌گذاری شده است با عنوان و موضوع مشترک هر ماه به شهرستان‌ها جهت برپایی نشست‌های تخصصی در جمعه پایانی هر ماه اعلام خواهد شد.

 یاقوت‌پور گفت: نشست ماهانه مشترک در راستای همدلی هنرمندان پیشکسوت و جوان تئاتر شهرستان‌ها دست کم ماهی یک بار با حضور همه هنرمندان هم صنفی یک شهرستان زیر یک سقف در قالب نشست ماهانه مشترک برگزار شود.

او ابراز امیدواری کرد: این گونه نشست‌ها که شروعش با موضوع  "هویت تئاتر خوزستان" رقم خواهد خورد بر پویایی و همدلی بیش از پیش خانواده تئاتر استان بیفزاید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: